Hangzhou Ausign ترافیک و ایمنی تسهیلات شرکت با مسئولیت محدود

فولاد ضد زنگ 6 اینچ

در حال حاضر 6 عدد فولاد ضد زنگ در داخل ساختمان، در انبار، برای حفاظت از دارایی استفاده می شود.

ارسال درخواستچت کن

  • جزئیات محصول

ستون های فولادی 6 اینچ به یک بخش همه جانبه از چشم انداز مدرن تبدیل شده اند. برنامه ریزان و معماران از آنها برای مدیریت ترافیک عابر پیاده و وسایل نقلیه استفاده می کنند، چشم انداز و معماری، مسیرهای پیاده روی نور، ایمنی و حفاظت از ساختمان ها و مردم و همچنین ارائه پارکینگ دوچرخه ای را از آنها استفاده می کند. در حال حاضر 6 عدد فولاد ضد زنگ در داخل ساختمان، در انبار، برای حفاظت از دارایی استفاده می شود.

image003.jpg

image005.jpg

نرم افزار به شرح زیر است

● حفاظت از مردم

زمین های بازی در نزدیکی پارکینگ ها، پارک ها در کنار خم شدن های شدید در جاده ها، پاسیو در فضای باز با راه های مشغول: این ها فقط بعضی از مکان هایی هستند که می تواند باعث جلوگیری از تصادف شدن یک تراژدی شود. .

● حفاظت از اجزای ساختمان آسیب پذیر

اغلب در مقابل اجزای سازنده آسیب پذیر نصب می شود تا آسیب را در صورت تصادف به حداقل برساند.

● برنامه های رم حمله

رام ریدینگ یک نسخه از "سر و صدا گرفتن" سرقت است که در آن یک وسیله نقلیه سنگین از طریق پنجره ها و یا درهای یک فروشگاه بسته است به طوری که عاملان می توانند بسیاری از اقلام با ارزش در مدت کوتاهی از دست رفته. پلین های فولادی 6 اینچ یک راه مقرون به صرفه برای این مکان ها برای جلوگیری از احتمال حمله رام هستند.

● پیشگیری از تروریسم

در بالاترین سطح پیشگیری از تروریسم، بالاداران ایجاد شده برای مقاومت در برابر چند امواج حمله وسیله نقلیه هستند.

● حفاظت از دارایی

حفاظت از دارایی های حفاظتی دستگاه هایی هستند که در برنامه های داخلی برای حفاظت از ملک خرده فروشی و پرسنل مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده های متداول برای محافظت از دارایی های حفاظتی شامل حفاظت از گوشه های واحد یخچال، قفسه های انبار، دستگاه های خودپرداز و قفسه های خرده فروشی می باشد. آنها در پرسنل هشدار دهنده و مشتریان خطر بالقوه موثر هستند.


image007.jpg

ماده از فولاد ضد زنگ 6 اینچ: فولاد

فولاد آلیاژ آهن است که سبک تر و مقاومت بیشتری نسبت به آهن ریخته گری و چدن است. فولاد درجه ساختاری اغلب در بولدایهای امنیتی پر از بتن استفاده می شود، اما فولاد استاندارد نیز معمولا برای ایجاد بلورهای تزئینی برای برنامه های جداگانه استفاده می شود و یا پوشش های بولارد در تاسیسات امنیتی ضد ضربه. معمولا، فولاد ضد زنگ از مواد پیش ساخته ساخته شده، به جای بازیگران. اگر فولاد در معرض قرار گیرد، معمولا پودر پوشش داده شده است تا آن را با دوام و محافظت در برابر خوردگی


image009.jpg

 

پوشش گردنبند

این سالها بدون نیاز به تعمیر و نگهداری برای نصب بولارد اضافه خواهد شد. پلدز پوشش ما استفاده می شود پلاستیک پلی اتیلن با چگالی بالا a.Chosen از انواع رنگ ها، اندازه ها و اشکال. نوار بازتابنده نیز در دسترس است: همان رنگ را به عنوان پوشش بولارد خود انتخاب کنید، یا برای بالاترین میزان دید، یک رنگ نوار بازتابنده را انتخاب کنید. انتخاب از سه سبک مختلف کاپ ها برای ارائه نصب خود را نگاه معماری است که متناسب با هر محیط چشم انداز است.

رنگ: RAL 1023 ترافیک زرد

قطر: 6.63 "

به طور کلی ارتفاع: 42 "

وزن محصول: 161 پوند

Hot Tags: 6 اینچ فولاد ضد زنگ، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی
محصولات مرتبط
  • پرس و جو