Hangzhou Ausign ترافیک و ایمنی تسهیلات شرکت با مسئولیت محدود
ستون های فولادی ضد زنگ

ستون های فولادی ضد زنگ

براکت های ورودی خیابان فولاد ضد زنگ برای نصب علائم با استفاده از باند معمولی یا کمربند سبک استفاده می شود.

ارسال درخواستچت کن

  • جزئیات محصول

هنگام ساخت علامت آلومینیومی خود، یک کیت براکت ساخته شده از پیش نصب شده ارائه می دهد نصب آسان و نمایش نزدیک به فوری است. بعضی از آماده سازی مواد در هنگام ساخت یک علامت ضروری است.

 

براکت های ورودی خیابان فولاد ضد زنگ برای نصب علائم با استفاده از باند معمولی یا کمربند سبک استفاده می شود. این مارکهای فولادی معمولا برای نشانه های خیابانی استفاده می شود که در علامت های شهرداری از جمله علائم ترافیک و علائم جاده ای و بزرگراه ها است که مقاومت در برابر خوردگی فولاد ضد زنگ مزایای طول عمر در این برنامه ها را ارائه می دهد. براکت های فلزی نصب با یا بدون پیچ و مهره های فولادی ضد زنگ و واشر. براکت ها در سبک های سبک گرا و راست استفاده می شود.

استفاده و منافع مشترک

● براکت های ثابت فولاد ضد زنگ معمولا در شرایط شهر یا شرایط جاده نصب می شوند. آنها به اگزوز ماشین، آلودگی جاده ها و باران و برف مقاوم هستند. در محیط های مالیاتی بیشتر، استفاده از مارک 304 فولاد ضد زنگ، مقاومت بیشتری نسبت به عوامل خوردگی ایجاد می کند. این محصولات می توانند یک زندگی بسیار طولانی و ارزشمند برای شهرها و شهرداری ها به ارمغان بیاورند؛ زیرا آنها در مواد و نیروی کار صرفه جویی نمی کنند چون اغلب نیاز به جایگزینی سخت افزار را ندارند.

● یکی دیگر از مهمترین مزایای استفاده از مارک های فولادی ضد زنگ این است که توانایی آنها را در تقریبا هر قطب، صرف نظر از عرض، مناسب کنید. Banding فولاد ضد زنگ می تواند به هر عرض و یا طول برش، و آن را برای سوزاندن پایین برای گرفتن امن، مناسب با استفاده از ابزار مانند کشش چرخ دنده ایده آل ایده آل. این همچنین باعث می شود انعطاف پذیری بیشتری از سوی نصب کننده ها ایجاد شود زیرا آنها می توانند علامت را در هر کجا که نیاز دارند نصب کنند و نه فقط در مواردی که حفره هایی که ممکن است بر روی قطب نشانه گذاری شده باشند، باشد.


Hot Tags: فولاد ضد زنگ مارک قطب براکت، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی
محصولات مرتبط
  • پرس و جو