Hangzhou Ausign ترافیک و ایمنی تسهیلات شرکت با مسئولیت محدود
نشانه های پلاستیکی فورچون با پایه قاب

نشانه های پلاستیکی فورچون با پایه قاب

علائم متفاوتی از پلاستیک ماوراء بنفش با گزینه های جعبه دیوار به شما کمک می کند تا با استفاده از گزینه های غیر دائمی برای دریافت پیام خود در سراسر کشور تبلیغ و یا اطلاع رسانی کنید.

ارسال درخواستچت کن

  • جزئیات محصول

تابلو اعلانات یک راه حل ارتباطی بصری سبک و مقرون به صرفه است، مخصوصا برای انواع مختلفی از استفاده های کوتاه مدت و کوتاه مدت در محیط داخلی و فضای باز. ؛ پلاستیک موجدار نیز یک ورق پلی پروپیلن دوجداره اکسترود شده دو طرفه بسیار متنوع است.

علائم پلاستیکی کرلووت با پایه قاب برنامه های کاربردی

● راهنمای ترافیک

● راهنمای منو

● نشانه های رویداد ویژه

● علائم راهنمایی و اطلاع رسانی

● نشانه های داخلی

● نشانه های موقت و تبلیغاتی

● نمایشگاهها


image003.jpg

علائم پلاستیکی ماوراء بنفش با غرفه مزیت

● علائم تابلو پلاستیکی با پایه قاب می تواند برای نشانه های ترافیک استفاده شود. هزینه پایین علامت تجاری ما نشان می دهد آن را به عنوان راه حل های نشانه ای مناسب برای تمام نیازهای شما. شما می توانید از گزینه های مختلف الگوی خود و چاپ یک یا دو طرف استفاده کنید.

● علائم پلاستیکی کرلووته با قاب های پایه استفاده می شود که توسط بسیاری از کارخانجات به راحتی نصب نشانه است که کم هزینه و به نظر می رسد بزرگ است. شما می توانید گرافیک خود را به صورت پرتره یا منظره ای چاپ کنید تا بتوانید به هر نیاز نیاز داشته باشید، یک صفحه نمایش واقعا همه کاره است.

● علائم مختلف پلاستیکی پلاستیکی با پایه قاب گزینه ها به شما کمک می کند به تبلیغ و یا اطلاع رسانی به مردم با استفاده از گزینه های غیر ثابت دائمی برای دریافت پیام خود را در سراسر. مجموعه گسترده ای از اندازه ها و گزینه های چاپی اطمینان حاصل کنید که شما قادر خواهید بود یک علامت مناسب برای استفاده در شرکت خود پیدا کنید. این نشانگرهای ضد آب 5 میلی متری می تواند چاپ سفارشی را در هر دو طرف انجام دهد، قادر به نمایش در چند جهت در یک بار برای رسیدن به مردم بیشتر!

سفارشی کردن کارت پستال کورل فلت را توسط:

● استفاده از نوارها، مرزها و رنگ های رنگی اضافی

● اضافه کردن لوگو یا نماد گرافیکی

● استفاده از فریم ها یا مقادیر، و یا نمایش در یک مقبره

image004(001).jpg


علائم پلاستیکی کرلووت با پایه قاب اندازه عادی :

● 450mmW x 300mmH

● 600mmW x 450mmH

● 600mmW x 600mmH

● 400mmW x 900mmH

● 900mmW x 600mmH

● یا به عنوان سفارشی

علائم پلاستیکی کرلووته با پایه های دیواری دارای نقاط فلزی اختیاری برای قرار دادن نشانه ها هستند. این چشمی اطمینان حاصل می کند که نشانه ها به علت چگونگی نصب آنها، چه با روابط پلاستیکی، خط ماهیگیری، و یا چنگال های زنجیره ای، از بین نمی روند.

طراحی شده برای نگهداری پانل های چند پیامک هیئت مدیره فردی، این قاب فولادی پایدار را می توان بر روی هر یک از پایه های "Y" ما نصب کرد یا روی ستاره ها یا پست های ستاره نصب شده است.

دوز جوش داده شده و پودر پوشش پاها و فریم های نشانه ای برای مداوم استفاده سنگین استفاده می شود. علائم بالقوه پلاستیکی با پایه قاب که توسط بعضی از شوراها و شرکت های مدیریت ترافیک اطراف استرالیا استفاده می شود.


image006(001).jpgHot Tags: علائم قرقره پلاستیکی با پایه قاب، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی
محصولات مرتبط
  • پرس و جو