Hangzhou Ausign ترافیک و ایمنی تسهیلات شرکت با مسئولیت محدود
دانش
صفحه اصلی > دانش > محتوای

چگونگی انتخاب علامت ترافیک

در حال حاضر، علائم راهنمایی و رانندگی به طور کلی بدون توجه به جاده های سریع و جاده های مزاحم زندگی می شود. هدف از این امر این است که به کاربران اجازه دهد تا از کاراکترها و تصاویر نشانه ها به طور کامل استفاده کنند تا مقصد خودشان را به وضوح پیدا کنند و در نتیجه صرفه جویی در وقت خود را انجام دهند. در نتیجه، نصب نشانه های جاده تبدیل به یک گام ضروری در ساخت جاده ها شده است. سپس، هنگام نصب جاده ها، نکات جالب توجه است.

1، نیازهای تصویری را برآورده می کند. هنگام نصب علائم راهنمایی و رانندگی، سازندگان باید ارتفاع و اندازه نصب خود را مطابق با دامنه دید عمومی انتخاب کنند. علاوه بر این، به منظور تسهیل در راننده جهت آشکار شدن نشانه ها در طول فرایند رانندگی، جلو نشانه ها باید در جهت ترافیک ورودی تنظیم شود و باید چشم نواز و شسته و رفته باشد.

2، برای اطمینان جامد از آنجایی که علائم راهنمایی و رانندگی حرفه ای معمولا در هوا نصب می شوند، بیشتر علائم سازه های فولادی هستند و بسیاری از رابط ها باید جوش داده شوند. بنابراین، هنگام نصب، لازم است اطمینان حاصل شود که سطح ترک در هنگام جوشکاری صاف و طول کافی باشد. در عین حال، به منظور افزایش استحکام آن، اقدامات ضد زنگ و ضد خوردگی باید انجام شود.

3، در راستای شیب جاده. هنگام نصب علائم راهنمایی و رانندگی در جاده ها، معمولا در موقعیت بالایی قرار دارد، محور عمودی علامت باید کمی در جهت منطقی تر شدن دیدگاه حرکت کند.

4. از خط لوله موجود محافظت کنید. معمولا پس از نصب شبکه لوله شهری، موقعیت نصب اغلب با موقعیت خط لوله مواجه می شود. بنابراین، در طول نصب، لازم است توجه به حفاظت از خط لوله موجود و بیشتر برای تنظیم موقعیت نصب و راه اندازی آرم.

5، برای رعایت هنجارها. مهمترین چیز در نصب علائم راهنمایی و رانندگی در راه رسیدن به مشخصات نصب است. مقررات لازم است که تمام علائم راهنمایی و رانندگی نباید در فضای رانندگی وسایل نقلیه و عابر پیاده نصب شود. علاوه بر این، پانل نشانه را نباید در محدوده بالایی 6X3m تقسیم کرد.

در هنگام نصب تابلوهای راهنمایی و رانندگی، موارد ذکر شده در بالا ذکر شده است. در اینجا امید است که پس از سازندگان این نکات را درک کنند، آنها قادر به ساختن آنها بهتر و ساختن آنها در کارهای آینده خواهند بود. با این حال، اگر اداره ساخت و ساز مایل به ایجاد نشانه برجسته تر باشد، لازم است که علامت های ترافیکی با کیفیت بالا خریداری شود و سپس با روش های نصب استاندارد برای دستیابی به هدف همکاری کنند.