Hangzhou Ausign ترافیک و ایمنی تسهیلات شرکت با مسئولیت محدود

بلوک های آلومینیومی سفید

علائم آلومینیومی در فضای باز ارائه حرفه ای به هر فروشگاه و یا کسب و کار. علائم آلومینیومی طراحی شده با وینیل با کارایی بالا می تواند سال ها طول بکشد، در طول زمان صرفه جویی در پول شما. سبک و با دوام، علائم آلومینیومی به راحتی می تواند با یک فلزی آویزان متصل به یک ...

ارسال درخواستچت کن

  • جزئیات محصول

علائم آلومینیومی در فضای باز ارائه حرفه ای به هر فروشگاه و یا کسب و کار. علائم آلومینیومی طراحی شده با وینیل با کارایی بالا می تواند سال ها طول بکشد، در طول زمان صرفه جویی در پول شما. علامت های آلومینیومی سبک و با دوام، به راحتی می توان با یک فلزی آویزان متصل به پست زرد.

پوشش پودر یک نوع از پوشش است که به عنوان یک پودر آزاد و جاری استفاده می شود.

تفاوت اصلی بین یک رنگ مایع مرسوم و یک پوشش پودر این است که پوشش پودر نیازی به حلال ندارد تا قطعات اتصال دهنده و پرکننده را در یک فرم تعلیق مایع حفظ کند.

پوشش معمولا به وسیله الکترواستاتیکی اعمال می شود و پس از آن حرارت داده می شود تا اجازه جریان را بدهد و یک پوست ایجاد کند. پودر ممکن است یک ترموپلاستی یا پلیمر ترموستات باشد.

تا آنجا که ظاهر می شود، آلومینیوم با پوشش پودری سفید بسیار سازگار و حتی از روش های نقاشی معمولی است. به علاوه، به دلیل اینکه پوشش پودر می تواند یک پوشش بسیار ضخیم تر با اختلاف های قابل رویت کمتر (مانند رنگ در حال اجرا یا تار شدن) تولید کند، می تواند به طور قابل توجهی با دوام تر از رنگ مایع سنتی باشد. انعطاف پذیری در انتخاب رزین های پودر و رنگدانه ها باعث تقریبا هر ترکیب رنگی می شود - حتی براق، اتمام فلز، و انواع مختلف بافت.

Hot Tags: بلوک های آلومینیومی سفید، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی
محصولات مرتبط
  • پرس و جو