Hangzhou Ausign ترافیک و ایمنی تسهیلات شرکت با مسئولیت محدود

مستطیل شکل آلومینیوم ورودی

علائم آلومینیومی در فضای باز ارائه حرفه ای به هر فروشگاه و یا کسب و کار. علائم آلومینیومی طراحی شده با وینیل با کارایی بالا می تواند سال ها طول بکشد، در طول زمان صرفه جویی در پول شما. سبک و با دوام، علائم آلومینیومی به راحتی می تواند با یک فلزی آویزان متصل به یک ...

ارسال درخواستچت کن

  • جزئیات محصول

علائم آلومینیومی در فضای باز ارائه حرفه ای به هر فروشگاه و یا کسب و کار. علائم آلومینیومی طراحی شده با وینیل با کارایی بالا می تواند سال ها طول بکشد، در طول زمان صرفه جویی در پول شما. علامت های آلومینیومی سبک و با دوام، به راحتی می توان با یک فلزی آویزان متصل به پست زرد.

مستطیل شکل آلومینیوم

  • فنجان با 1/2 & rdquo؛ گوشه رادیوس بدون سوراخ

  • 1/4 "سوراخ را می توان بدون هزینه اضافی اضافه کرد

  • یک طرف مسواک زدن آلومینیوم یا آنودایز

  • محافظ پوشش محافظتی با براق بالا

  • 100٪ در چین ساخته شده است

نشانه های آلومینیوم یک راه حل عالی برای همه انواع برنامه های کاربردی بلند مدت، داخلی و خارجی است. با دوام تر و با ظاهر حرفه ای تر از پلاستیکی پلاستیکی، علائم آلومینیوم ظاهری بسیار حرفه ای از یک محصول برتر که مقاومت در برابر زنگ زدگی و خوردگی در طول عمر طولانی خود را ارائه می دهد. علائم آلومینیومی سفارشی دارای رنگ کامل، تصویربرداری دیجیتال با کیفیت بالا با فیلم در.بدیهی است که نشانه های آلومینیومی با سبک، دوام و طول عمرشان در صنعت نشانه گذاری بسیار محبوب هستند.
آلومینیوم یک فضای باز فوق العاده است. این زنگ نمی کند - این طبیعت آلومینیوم است. اگر مدت زمان طولانی تر شدن هر ماده نشانه ای دیگر باشد، آلومینیوم باعث می شود که سرمایه گذاری بزرگی برای انتقال پیام شما به مدت طولانی باشد.
آلومینیوم به دلیل ویژگی های و ویژگی های آن بسیار سفارشی می باشد و این انتخاب عالی برای اکثر برنامه های کاربردی است.

علائم آلومینیوم مناسب برای سفارشی کردن داخلی و خارج از کشور، نشانه ها، علائم یادبود، نشانه های خرده فروشی، علائم مراقبت از بیمار، نشانه های بانک، آرم ها، بازاریابی و طیف وسیعی از محصولات دیگر است که دیدگاه محصولات یا شرکت شما را افزایش می دهد.


مشخصات آلومینیوم:

  • 5052 Temper H38 ترکیبات شیمیایی (٪)

سی

آهن

Cu

Mn

Mg

کروم

نیکل

Zn

Ti

دیگران

جمع

AL
حداقل

0.25

0.4

0.10

0.10

2.2-2.8

0.15-0.35

-

0.10

-

0.05

0.15

باقی مانده

منیزیم این آلیاژ را افزایش می دهد مقاومت آن در برابر خوردگی، توانایی کار، قدرت و توانایی جوشکاری. استفاده های معمول شامل مخازن سوخت هواپیما، صفحات و پانل های نصب و راه اندازی الکترونیکی، تیغه های فن، یخچال های خنک کننده، کرکره های طوفان و ظروف است.

  • محدودیت های مالکیت مکانیکی

آلیاژ
مرطوب

مشخص شده
ضخامت

استحکام کششی

طول عمر
در 2 اینچ٪

نهایی

بازده

اینچ

دقیقه

حداکثر

دقیقه

حداکثر

بازده

5052
H38

0.006-0.007
0.008-0.031
0.032-0.128

39.0
39.0
39.0

-
-
-

32.0
32.0
32.0

-
-
-

2
3
4

Hot Tags: مستطیل شکل آلومینیوم، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی
محصولات مرتبط
  • پرس و جو